O nás

Čo ponúkame?

Všetky produkty, ktoré nájdete v našom obchode majú vegánske zloženie, čo znamená, že neobsahujú žiadne živočíšne zložky ako mäso, mlieko, maslo, vajcia či med a sú bez palmového oleja. Takisto máme veľký výber potravín vhodných pre makrobiotickú stravu, pre celiatikov, diabetikov, priaznivcov RAW stravy a iných. Uprednostňujeme výrobky BEZ cukru, chémie a ďalších zbytočných prídavkov.
Kozmetiku a drogériu starostlivo vyberáme tak, aby jej zloženie bolo čo najviac prírodné, bez obsahu chemických látok.
Nájdete u nás napríklad aj knižky, tašky, fľašky na vodu a rôzne iné výrobky, ktoré sú vyrobené ručne u nás na Slovensku alebo v susedných Čechách.
Veľmi radi podporujeme a vážime si ručnú prácu a všetkých remeselníkov, ktorí svoje výrobky tvoria s láskou a v súlade s prírodou.

A kto vlastne sme?

Sme dve dcéry a jedna mama – ženy, ktoré okrem lásky k sebe spája láska k prírode, zvieratám, zdravej výžive a pôvodným remeslám.
Veríme, že naše telo je náš chrám, ktorý by sme mali vyživovať najlepšie ako vieme; či už zdravou stravou, prírodnou kozmetikou alebo vedomým prístupom k životu a prácou, ktorá nás napĺňa.

V priestore nášho obchodu Vám, samozrejme, ponúkame poradenstvo pri rôznych stravovacích návykoch, ako používať niektoré potraviny či potravinové doplnky alebo ako si pomôcť liečením pomocou byliniek a ďalšie veci s tým spojené.
Rady pomôžeme s konkrétnym jedálničkom, receptami či prípadnými zdravotnými problémami, ak na to stačia naše vedomosti.

Tešíme sa na Vašu návštevu a spoločné zdieľanie

Prevádzka

Strom Života

Muchovo námestie 3

85101 Bratislava

Spojte sa s nami

0910 761 773

info@obchodstromzivota.sk

www.obchodstromzivota.sk

Otváracie hodiny

Po-Pia: 9:00 – 19:00

So: 9:00 – 12:00

Ne: zatvorené